Chcąc być z nami na bieżąco, zachęcamy Państwa do POLUBIENIA naszego FANPAGE na profilu FACEBOOK'owym. Codziennie znajdą tam Państwo najnowsze informacje firmowe, realizowane a także ukończone projekty oraz najnowsze informację ze Świata z takich dziedzin jak:

  • tworzenie stron internetowych;
  • grafika komputerowa;
  • skrypty, programy;
  • tutoriale

Dla naszych FAN'ów oprócz udostępnianych informacji na profilu, oferujemy także zniżki i specjalne wdrożenia.

 

POLECAMY

POZYCJONOWANIE WWW

POLECAMY

SZABLONY ALLEGRO

POLECAMY

PORTFOLIO

POLECAMY

TWORZENIE STRON WWW

PORTFOLIO

WWW | GRAFIKA | LOGO | VIDEO

Zamieszczamy tylko nieliczne projekty, które mogą Państwo zaobserwować na stronie ze względu, iż większość projektów internetowych jak również grafik objęta jest prawem autorskim (z wykupem na wyłączność). 

Od 2006 roku stworzyliśmy setki stron internetowych, wizytówek, szablonów, logotypów i każdego dnia liczba ta stale się powiększa.

Może Państwo również zechcą dołączyć do grona zadowolonych Klientów?

Nasza oferta to nie tylko projektowanie, ale również wdrażanie, pozycjonowanie, a także raportowanie na temat tego w jaki sposób nasi Klienci wchodzą z nami w interakcję. 

Jeśli nie mają Państwo wystarczających informacji, a także zamieszczone projekty nie spełniają oczekiwań, prosimy o KONTAKT. Udzielimy wyczerpujących informacji i doradzimy nalepsze rozwiązania dla Państwa biznesu - całkowicie bezpłatnie

5 apartments

Strona przygotowana dla firmy 5 apartments. Firma zajmuje się wynajmowaniem apartamentów. Na stronie zostały wdrożone podstawowe komponenty. Na stronie internetowej wykorzystano:   DODATKI NA WWW Slider JQuery Formularze do bezpośredniego kontaktu z Klienttem Moduł aktualności Galeria zdjęć (portfolio)     RESPONSYWNOŚĆ Strona dopasowana tylko na komputery i tablety   STATYSTYKI Dołaczone statystyki ANALYTICS bez POZYCJONOWANIA STRONY.   INSTALACJA Strona przygotowana i zainstalowana na wybranym serwerze. Każdy projekt tworzymy od podstaw. Nie korzystamy z gotowych systemów CMS typu WORDPRESS, MAMBO itp., dzięki czemu nie mamy ograniczen i jedyna blokada jest nasza wyobraznia. Oczywiście na potrzeby Klienta jesteśmy w stanie wykonać stronę na innych systemach CMS.

EMU SCHOOL

Strona internetowa zrealizowana dla: EMU SCHOOLNa stronie internetowej wykorzystano: DODATKI NA WWW Slider JQuery Formularze do bezpośredniego kontaktu z Klienttem Moduł aktualności Galeria zdjęć (portfolio)  RESPONSYWNOŚĆStrona dopasowana tylko na komputery i tablety STATYSTYKIDołaczone statystyki ANALYTICS bez POZYCJONOWANIA STRONY. INSTALACJAStrona przygotowana i zainstalowana na wybranym serwerze.Każdy projekt tworzymy od podstaw. Nie korzystamy z gotowych systemów CMS typu WORDPRESS, MAMBO itp., dzięki czemu nie mamy ograniczen i jedyna blokada jest nasza wyobraznia.Oczywiście na potrzeby Klienta jesteśmy w stanie wykonać stronę na innych systemach CMS.

SCHUKO

Strona internetowa zrealizowana dla: SCHUKOFirma, której głównym profilem działalności są prace budowlane, wykopy (w tym wykopy wodno-kanalizacyjne), przygotowanie terenu pod budowę, jak również wynajem sprzętu ciężkiego. Firma świadczy swoje usługi na terenie całej POLSKI (większość realizacji jednak odbywa się w PŁOŃSKU, ŁÓDŹ, WARSZAWA). Na stronie internetowej wykorzystano: DODATKI NA WWW Slider JQuery Formularze do bezpośredniego kontaktu z Klienttem Moduł aktualności Galeria zdjęć (portfolio)  RESPONSYWNOŚĆStrona dopasowana do wszystkich urzadzen, w tym urzadzen mobilnych. STATYSTYKIDołaczone statystyki ANALYTICS jak również wdrożone POZYCJONOWANIE STRONY. INSTALACJAStrona przygotowana i zainstalowana na wybranym serwerze.Każdy projekt tworzymy od podstaw. Nie korzystamy z gotowych systemów CMS typu WORDPRESS, MAMBO itp., dzięki czemu nie mamy ograniczen i jedyna blokada jest nasza wyobraznia.Oczywiście na potrzeby Klienta jesteśmy w stanie wykonać stronę na innych systemach CMS. http://eschuko.pl

COACH GYM

Strona internetowa przygotowana dla trenera personalnego działającego na terenie NIEMIEC Na stronie internetowej wykorzystano:   DODATKI NA WWW Slider JQuery Formularze do bezpośredniego kontaktu z Klienttem Moduł aktualności Galeria zdjęć (portfolio)     RESPONSYWNOŚĆ Strona dopasowana tylko na komputery i tablety   STATYSTYKI Dołaczone statystyki ANALYTICS bez POZYCJONOWANIA STRONY.   INSTALACJA Strona przygotowana i zainstalowana na wybranym serwerze. Każdy projekt tworzymy od podstaw. Nie korzystamy z gotowych systemów CMS typu WORDPRESS, MAMBO itp., dzięki czemu nie mamy ograniczen i jedyna blokada jest nasza wyobraznia. Oczywiście na potrzeby Klienta jesteśmy w stanie wykonać stronę na innych systemach CMS.

TWORZENIE STRON WWW

CIK - JAROSŁAW GUMKOWSKI

Wiemy dokładnie, jakich elementów potrzebowałaby Twoja witryna, aby uzyskać najlepszą wydajność. Zleć nam przygotowanie strony, a my pomożemy Ci zainspirować odwiedzających.

DODATKI NA WWW

Widgety, które uatrakcyjnią wygląd strony, jak i pomogą w funkcjonalności.

RESPONSYWNOŚĆ

Strona dopasowana do wszystkich urządzeń, w tym urządzeń mobilnych.

STATYSTYKI

Dowiedz się kto odwiedza Twoją stronę i jakie są potrzeby Klientów.

INSTALACJA

Nie martw się domeną ani hostingiem - załatwimy to za Ciebie.