TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH WWW

+ 48 606 459 588

biuro@cik.net.pl

HOME
DOCIERAMY DO KAŻDEGO

Podstawowy zakres działalności naszej firmy opiera się na tworzeniu stron internetowych.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ciekawą, profesjonalną i zróżnicowaną ofertę na przygotowanie strony internetowej, dopasowaną do indywidualnych potrzeb Klienta oraz możliwości portfela - od prostych wizytówek internetowych, poprzez średnio rozbudowane strony www, kończąc na zaawansowanych aplikacjach służących do sprzedaży produktów i usług w Internecie, czyli sklepach internetowych.

Zobacz jak będzie przebiegać z nami współpraca
Przygotowanie strony internetowej www dzielimy na kilka głównych etapów tj. wywiad, projekt graficzny, oprogramowanie, umieszczenie strony na serwerze, a także aktualizacje... Każdy z tych etapów pozwala nam jak najlepiej zapoznać się z...

Pozycjonowanie - Optymalizacja - Aktualizacja

Nie muszą Państwo posiadać przez nas wykonanej strony by skorzystać z naszych usług! Zajmujemy się także dostosowaniem już gotowych stron pod względem pozycjonowania przez najpopularniejsze wyszukiwarki tj. google. Proces nazywamy opymalizacją stro...

Nasze PORTFOLIO

Kancelaria Liderio

Strona internetowa wykonana dla Kancelarii Liderio w Warszawie. Strona internetowa podzielona została na 3 grupy/działy:

Na stronie internetowej zainstalowane zostały dodatkowe moduły/komponenty takie jak:

 • giełdy spółek, wierzytelności, ruchomości jak i licytacje komornicze
 • aktualności
 • najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi
 • artykuły
 • szkolenia
 • media
 • formularze kontaktowe
 • i wiele innych...

Zapraszamy do odwiedzenia strony: KANCELARIA LIDERIO - WARSZAWA

 • STRONA INTERNETOWA WWW - OSTROŁĘKA BEAUTY - MISS OSTROŁĘKI

  Strona internetowa wykonana dla firmy OSTROŁĘKA - BEAUTY. Strona zrzesza modelki i modelów z miasta Ostrołęka. 

 • STRONA INTERNETOWA WWW - GROM - Agencja Ochrony

  Strona internetowa wykonana dla Agencji Ochrony GROM. Firma zajmuję się ochroną osób i mienia. Strona internetowa napisana w języku PHP i oparta na autorskim systemie CIK. 

 • STRONA INTERNETOWA WWW - Naziro (zespół muzyczny)

  Strona internetowa przygotowana dla zespołu muzycznego NAZIRO pochodzącego z miejscowości EŁK. Na stronie wbudowane zostały komponenty takiej jak: odtwarzacz MP3, odtwarzacz Video a także wszystko zostało skonfigurowane z przyjaznym autorskim systemem autorskim CIK - CMS (system do zarządzania treścią).

 • STRONA INTERNETOWA WWW - Stajnia Mustang w Ostrołęce

  Strona internetowa przygotowana dla Stajni MUSTANG w Dzbeninie nie daleko Ostrołęki. Wraz ze stroną został takze stworzony FANPAGE, który został skonfigurowany ze stroną. Zostały stworzone takze moduły galerii zdjęć jak i aktualności a całość została skonfigurowana z systemem CIK - CMS (system do zarzadzania treścią)

 • STRONA INTERNETOWA WWW - 5 Apartments

  Strona internetowa wykonana dla firmy 5 Apartments. Firmy zajmującej się wykańczaniem kompleksowym wnętrz. Firma pochodzi z Warszawy. Na stronie zainstalowane zostały moduły tj. galeria oraz aktualności a całość skonfigurowana z autorskim system CIK - CMS (systemem do zarządzania treścią)

 • STRONA INTERNETOWA WWW - DST PROJEKT

  Strona internetowa stworzona dla firmy DST-PROJEKT. DST Sp. z o.o. jest to firma specjalizująca się w zakresie opracowania niezbędnych dokumentacji i rozwiązań konstrukcyjnych. Na stronie zamieszczone zostały takie moduły jak moduł galerii oraz aktualności a całość skonfigurowana została z autorskim system CIK - CMS (systemem do zarządzania treścią)

 • STRONA INTERNETOWA WWW - EMU School of English

  Strona internetowa wykonana dla szkoły językowej w Warszawie (EMU School of English). EMU zostało stworzone z myślą o najmłodszych.

 • STRONA INTERNETOWA WWW - Meble Łukasz w Ostrołęce

  Strona internetowa przygotowana dla Salonu Meblowego w Antoniach koło Ostrołęki ŁUKASZ MEBLE. Zostały stworzone takze moduły galerii zdjęć, oferty produktów (mini sklep) jak i aktualności a całość została skonfigurowana z systemem CIK - CMS (system do zarzadzania treścią)

 • STRONA INTERNETOWA WWW - HYPERTEC SUPPLEMENTS

  Strona interentowa stworzona dla firmy HYPERTREC SUPPLEMENTS. HYPERTEC SUPPLEMENTS to firma zajmująca się sprzedaza suplementów diety dla sportowców takich jak BCAA, Glutamina oraz wszelkie poteinowe napoje białkowe. Na stronie zostały użyte komponenty tj: Slider JQuery, moduł galerii, aktualności, mapy serwisów oparte na AJAX a całość została skonfigurowana z autorskim system...

 • STRONA INTERNETOWA WWW - MONIKA WICHAN

  Strona interentowa stworzona dla trenerki personalnej Moniki Wichan. Na stronie zostały użyte komponenty tj: Slider JQuery, moduł galerii, aktualności, mapy serwisów oparte na AJAX a całość została skonfigurowana z autorskim systemem CIK - CMS (systemem do zarządzania treścią).

 

Anything in here will be replaced on browsers that support the canvas element

NEWS
HOME OFERTA USŁUGI PORTFOLIO REFERENCJE KONTAKT
TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH
Znajdź nas w Google+