TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH WWW

+ 48 606 459 588

biuro@cik.net.pl

HOME
DOCIERAMY DO KAŻDEGO

Podstawowy zakres działalności naszej firmy opiera się na tworzeniu stron internetowych.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ciekawą, profesjonalną i zróżnicowaną ofertę na przygotowanie strony internetowej, dopasowaną do indywidualnych potrzeb Klienta oraz możliwości portfela - od prostych wizytówek internetowych, poprzez średnio rozbudowane strony www, kończąc na zaawansowanych aplikacjach służących do sprzedaży produktów i usług w Internecie, czyli sklepach internetowych.

Zobacz jak będzie przebiegać z nami współpraca
Przygotowanie strony internetowej www dzielimy na kilka głównych etapów tj. wywiad, projekt graficzny, oprogramowanie, umieszczenie strony na serwerze, a także aktualizacje... Każdy z tych etapów pozwala nam jak najlepiej zapoznać się z...

Pozycjonowanie - Optymalizacja - Aktualizacja

Nie muszą Państwo posiadać przez nas wykonanej strony by skorzystać z naszych usług! Zajmujemy się także dostosowaniem już gotowych stron pod względem pozycjonowania przez najpopularniejsze wyszukiwarki tj. google. Proces nazywamy opymalizacją stro...

Z największą przyjemnością potwierdzam, iż spółka Kancelaria Liderio Sp. z.o.o. z siedzibą w Błoniu korzysta z usług firmy CIK - Jarosław Gumkowski, obejmujących tworzenie strony internetowej spółki oraz jej pozycjonowania w Internecie.

Współpraca z Panem Jarosławem Gumkowskim zaowocowała stworzeniem od podstaw nowej odsłony strony internetowej spółki Kancelaria Liderio Sp. z.o.o. i jej wizerunku on-line. Ponadto, dzięki Panu Jarosławowi Gumkowskiemu, sprawującemu pieczę nad pozycjonowaniem strony internetowej Kancelarii Liderio Sp. z.o.o., pozyskaliśmy w krótkim czasie rzeszę nowych Klientów.

Pan Jarosław Gumkowski wielokrotnie prezentował wysokie kwalifikacje również przy bieżącej obsłudze technicznej i administracji stroną. Dotychczasowy przebieg współpracy pozwala na zarekomendowanie Pana Jarosława Gumkowskiego jako rzetelnego, odpowiedzialnego oraz w pełni kompetentnego profesjonalistę.

Zobacz referencję w *PDF

WRÓĆ DO REFERENCJE

Referencja od Kancelaria Rationa (odszkodowania)

Z największą przyjemnością potwierdzam, iż spółka Kancelaria Liderio Sp. z.o.o. z siedzibą w Błoniu korzysta z usług firmy CIK - Jarosław Gumkowski, obejmujących tworzenie strony internetowej spółki oraz jej pozycjonowania w Internecie.

Współpraca z Panem Jarosławem Gumkowskim zaowocowała stworzeniem od podstaw nowej odsłony strony internetowej spółki Kancelaria Liderio Sp. z.o.o. i ...

 

Anything in here will be replaced on browsers that support the canvas element

NEWS
HOME OFERTA USŁUGI PORTFOLIO REFERENCJE KONTAKT
TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH
Znajdź nas w Google+