TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH WWW

+ 48 606 459 588

biuro@cik.net.pl

HOME
DOCIERAMY DO KAŻDEGO

Podstawowy zakres działalności naszej firmy opiera się na tworzeniu stron internetowych.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ciekawą, profesjonalną i zróżnicowaną ofertę na przygotowanie strony internetowej, dopasowaną do indywidualnych potrzeb Klienta oraz możliwości portfela - od prostych wizytówek internetowych, poprzez średnio rozbudowane strony www, kończąc na zaawansowanych aplikacjach służących do sprzedaży produktów i usług w Internecie, czyli sklepach internetowych.

Zobacz jak będzie przebiegać z nami współpraca
Przygotowanie strony internetowej www dzielimy na kilka głównych etapów tj. wywiad, projekt graficzny, oprogramowanie, umieszczenie strony na serwerze, a także aktualizacje... Każdy z tych etapów pozwala nam jak najlepiej zapoznać się z...

Pozycjonowanie - Optymalizacja - Aktualizacja

Nie muszą Państwo posiadać przez nas wykonanej strony by skorzystać z naszych usług! Zajmujemy się także dostosowaniem już gotowych stron pod względem pozycjonowania przez najpopularniejsze wyszukiwarki tj. google. Proces nazywamy opymalizacją stro...

Pozycjonowanie WYJDŹ Z UKRYCIA

Pozycjonowanie stron to niezwykle ważny element, na który większość wykonawców stron internetowych jak również nasi Klienci nie zwracają uwagi. Proszę sobie wyobrazić sytuację jak wyglądała by wielka, przepiękna galeria "sklep", w której Klienci mogliby odnaleźć dosłownie wszystko po najbardziej przystępnych cenach, lecz nikt nie wiedziałby o jej istnieniu i jak do niej dotrzeć?

Taka sama sytuacja może mieć miejsce ze świetnie przygotowaną stroną internetową, jeśli nie zadbasz o jej wypozycjonowanie.

Dzięki POZYCJONOWANIU możemy dotrzeć do naszych internetowych Klientów jak i znacznie zwiększyć grono odbiorców naszych usług.

Nasza firma zapewnia skuteczne pozycjonowanie stron przy wykorzystaniu najbardziej efektywnych i bezpiecznych metod pozycjonowania, dających trwały efekt pozycji w wyszukiwarkach tj.: google.

W ramach pozycjonowania przeprowadzimy także darmową optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek. Optymalizacja to tak samo ważny proces jak i samo pozycjonowanie. Przeważnie oba te pojęcia idą ze sobą w parze.

Płacisz tylko za EFEKTY

Podpisując z nami umowę, płacą Państwo dopiero wtedy gdy słowa kluczowe znajdą się na żądanych pozycjach. Ponadto możesz zerwać umowę w każdej chwili, dzięki czemu nie ponosisz praktycznie żadnego ryzyka!

FORMULARZ

Jesteś zainteresowany naszymi usługami pozostaw swoje dane a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem...

 

Anything in here will be replaced on browsers that support the canvas element

NEWS
HOME OFERTA USŁUGI PORTFOLIO REFERENCJE KONTAKT
TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH
Znajdź nas w Google+